Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Novinky na webu29.3.2018 Nově otevřeno! Prodejnu na Srbské 53 jsme zvětšili! Samoobslužná prodejna čtyřicet metrů...

KONTAKTY

Hračky a papírnictví U Dafiho
Srbská 53
Brno - Královo Pole, 612 00
tel: 704 300 329
udafiho@seznam.cz

You Tube Hračky u DafihoFacebook Hračky u DafihoGoogle+ Hračky u DafihoTwiter Hračky u Dafiho

 

 


Hračky pro nejmenší

Dětské hračky pro nejmenší musí splňovat ty nejpřísnější kritéria, jak z hlediska bezpečného provedení, tak v použití kvalitních materiálů. Při výběru je nutné být obezřetný a nakupovat pouze prověřené značky. U nás najdete například dětské hračky pro nejmenší od firmy Teddies, Menug,  Bigjigs nebo Český výrobce Profibaby.  První hračky jsou pro rozvoj dítěte velmi důležité a pomáhají při objevování nového a rozvíjí schopnosti dítěte.

Jaké vybrat hračky od 6 měsíců a jaké hračky od 1 roku…? Dětský kolotoč nad postýlku nebo hrací skříňka jsou vhodné od narození. Dítě uklidní a dodá pocit jistoty.

Hračky do vany pomůžou rodičům dítě rozptýlit při koupání, které se stane zábavou a hrou. Gumová kačenka určitě nezklame.

Řetězy, chrastítka, pískačky jsou vhodné při prvním uchopování předmětů a dětské pěnové puzzle na zem zajistí bezpečnost pro dítě, které se už samo otáčí a snaží se dostat k oblíbené hračce.

Dřevěné vkládačky a hrací kostky dítě naučí si uvědomovat prostor, tvary, barvy či materiál a rozvíjí kreativitu dítěte. Provedení hraček je různorodé a záleží jen na Vás, zdá upřednostníte plastové kostky, nebo dřevěné kostky s obrázky.

Interaktivní hračky pro děti usnadní rodičům práci a pro ratolest budou zajímavější a z učení se stane hra. Velmi oblíbené jsou vtech hračky, které jsou různorodé a velmi technicky zajímavé, ale přitom pro děti intuitivní, jednoduché a srozumitelné.

Plyšové hračky

Kdo by neměl doma za svého mládí takzvaně plyšáka?  Plyšové hračky patřily a stále patří mezi velmi oblíbené a to nejen díky svému plyšovému a hřejivému materiálu. Tyto hračky se vyrábí v různém provedení a jsou vhodné již pro naše nejmenší od narození.  Pro ty úplně nejmladší jsou takzvaně usínáčky, které dětem pouštíme před spaním, kdy melodie děti uklidňuje a uspává. Takový plyšový medvídek může udělat radost partnerovi jen tak anebo i při nějaké příležitosti. Z klasických domácích zvířátek může Vaše ratolest potěšit např. plyšový pejsek, plyšový koník anebo plyšové kočky a jiné. A co třeba trochu exotiky? Plyšový slon nemusí být jen pro potěšení a pocit bezpečí zaručí plyšový lev, protože každé dítě ví, že je králem zvířat. Plyšová hračky nezvšední a vždy udělá velkou radost.

Dřevěné hračky

Hračky ze dřeva jsou už po několik generací oblíbené díky svému přírodnímu materiálu a sortiment je velice pestrý.

Dřevěné hračky pro nejmenší jsou tzv. tahající, které vydávají zvuk a za s sebou je vláčel kde kdo. Vzpomínáte si?

Vkládačky stimulují logické myšlení a dřevěné pexesa vydrží i to co obyčejné papírové ne.

Oblíbené hračky jsou také motorické, kde se Vaše děti učí vnímat, rozvíjí fantazii, manuální zručnosti a převážně slouží i jako zábava.

A co dřevěná autodráha? Klasickou zná každý, ale netradiční provedení? Nabídka je široká a základní verze se dá dále rozšiřovat různými komponenty, ať už novými autíčky, spojkami anebo různými postavičkami a je možné je navíc propojit i s vláčkodráhami.

Dřevěné obrázkové kostky tzv. kubusy se vyrábí v různých motivech a mají 6 variant k sestavení. Tak že se stavění obrázků jen tak neomrzí a kdyby náhodou ano, kostky se dají využít i jinak například k sestavení komínku.

Vláčkodráhy splní sen nejednomu dítěti. Ve vláčcích a vláčkodráhách si najdou oblibu jak děti, tak i jejich rodiče. Vybudujte si autodráhu dle svých představ!

A pro vybavení dětského pokoje tu jsou krásné, barevné, ručně malované hodiny nebo dětské metry.

Dětské dřevěné hračky byly a jsou stále populárnější nejen mezi dětmi, ale i mezi jejich rodiči a splňují nejnáročnější požadavky EU. Navíc vydrží určitě více než plastové.

Vkládačka safari

OWRlZTMwY