Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Novinky na webu11.7.2019 V době od 15.7. do 19.7.2019 celozávodní dovolená! Objednávky začínáme vyřizovat...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Hračky a papírnictví U Dafiho
Srbská 53
Brno - Královo Pole, 612 00
tel: 704 300 329
udafiho@seznam.cz

You Tube Hračky u DafihoFacebook Hračky u DafihoGoogle+ Hračky u DafihoTwiter Hračky u Dafiho

 

 


Hračky Dino

Společnost Dino Toys s.r.o. je od roku 1993 stabilní, rodinná firma, která dodává hračky nejen po České republice, ale i do zahraničí. Poskytuje skvělou zábavu nejen pro nejmladší děti, ale i generacím starším, které vyhledávají hry, puzzle, obrázkové kostky, plyšové hračky, hrací karty, plastové hračky nebo Rubikovy kostky. Nabízí kompletní program  Dino puzzle jak pro děti, tak pro dospělých , dětské, rodinné, edukativní i party Dino hry ve velmi kvalitním provedení. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů.

Mezi nejúspěšnější tituly společenských her na českém trhu se řadí Dostihy a sázky, Člověče nezlob se, Pojď si hrát nebo Kris Kros a nejúspěšnější licence Walt Disney, Zdeněk Miler, Čtyřlístek.

Společnost Dino Toys s.r.o. klade od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení

Od roku 2014 společnost přináší staronovou oranžovou Tatru 148 na pískoviště, kterou si spoustu lidí pamatuje ze svého dětství.

Řadit podle 
Výrobce 159,00 Kč

139,00 Kč

 

330,00 KčODFiMjI