Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Novinky na webu21.7.2021 V termínu 26.7.2021 až 30.7.2021 dovolená. Objednávky a osobní odběry vyřizujeme od...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Hračky a papírnictví U Dafiho
Srbská 53
Brno - Královo Pole, 612 00
tel: 704 300 329
udafiho@seznam.cz

You Tube Hračky u DafihoFacebook Hračky u DafihoGoogle+ Hračky u DafihoTwiter Hračky u Dafiho

 

 


Hračky Vista

Značka Vista vzniká v roce 1949. Teprve v roce 1959 vzniká kovozávod Semily, kde se zabývají výrobou hraček a domácích potřeb. Nejeden rodič si z dětství bude pamatovat stavebnici Vista. Některé druhy stavebnic patřící pod značk Vista se postupem času přestaly vyrábět. Jedná se o stavebnici Kombi, Alfa, Mosaica Plastic. Mimo stavebnice se tato firma zabývala již také výrobou hraček, jako byli legendární upomínkové televizorky nebo Monti Metal Systemy. Již tyto hračky byli tvořeno pro to, aby se děti učily trpělivosti, soustředěnosti a rozvoji jemné motoriky.

V roce 1993 vzniká firma Vista Semily, spol. s.r.o.. Tato firma vzniká z části podniku Kovozávody. Vista Semily spol. s.r.o. pokračuje v dlouholeté tradici výroby stavebnic a hraček nejen pro děti. Výroba zahrnuje nejen stavebnice Seva a Blok z plastických hmot, ale také společenské a didaktické hry,různé druhy mozaiky s stavebnice modelů aut, tzv. Monti Systém. Vyrábí se zde také hračky – např. magická tabulka Grafo, magická kojenecká lahvička s imitací mléka a trochu hračka a trochu zdravotní pomůcka na dechová cvičení – Magic Ball.

Řadit podle 
Výrobce  

799,00 KčOGIyYzQ