Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Novinky na webu21.7.2021 V termínu 26.7.2021 až 30.7.2021 dovolená. Objednávky a osobní odběry vyřizujeme od...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Hračky a papírnictví U Dafiho
Srbská 53
Brno - Královo Pole, 612 00
tel: 704 300 329
udafiho@seznam.cz

You Tube Hračky u DafihoFacebook Hračky u DafihoGoogle+ Hračky u DafihoTwiter Hračky u Dafiho

 

 


Kovová dětská šlapací tříkolka

Kovová dětská šlapací tříkolka je pro malé závodníky první velkou zkušeností při trénování motoriky, koordinace a stability. Dětská kovová tříkolka díky svému provedení je vhodná při prvním seznamování s jízdou a Vaše dítě si ji zamiluje. A poté už nebude nikdy chtít jít na procházku bez své dětské tříkolky. Tak šlápněte do pedálů a užijte si spoustu nových a hezkých zážitků.

Řadit podle 
Výrobce 

 

659,00 Kč


Ani na kole a ani pěšky? Nejen pro Vaše ratolesti máme koloběžky pro děti. Akčnější rodiče se mohou ke svým ratolestem přidat a vybrat si nějaké levné freestyle koloběžky. Škála je veliká. Pro nejmladší je to koloběžka pro nejmenší nebo dětská koloběžka se třemi kolečky, na které si Vaše dítě zkouší první koordinační schopnosti. Pro už větší a šikovnější jsou dětské koloběžky od 3. Pro cestovatele máme například dětské skládací koloběžky, které jsou nejen skladné, ale také velice praktické a v neposlední řadě koloběžka s nafukovacími koly. Vyberete si i Vy?

NDVmMDE